НОВИНИ

Ще один сенатор США повідомив про візову відмову Росії

Сенатор-демократ Кріс Мерфі, зокрема, засуджує дії РФ через інцидент в Чорному морі неподалік Керченської протоки в листопаді 2018 року.

Американський сенатор Кріс Мерфі заявив про отримання відмови у в'їздній візі до Російської Федерації, яку мав відвідати у складі двопартійної делегації Конгресу США.

 

«На жаль, російська влада продовжує ізолювати свою країну, перешкоджаючи як нашому, так і кільком іншим візитам в останні місяці», – йдеться в заяві Мерфі.

 

За його словами, він є критиком Кремля, але вірить у важливість збереження діалогу між двома країнами. Сенатор-демократ засуджує, зокрема, дії Росії в інциденті в Чорному морі неподалік Керченської протоки в листопаді 2018 року.

 

Нагадаємо, 26 серпня сенатор США Рон Джонсон заявив, що Росія відмовила йому у в'їзній візі. Він також мав відвідати РФ у складі делегації Конгресу США.

 

Джонсон є головою підкомітету Сенату із закордонних справ щодо співпраці в Європі і регіональної безпеки. Він планував поговорити з російськими чиновниками, американськими бізнесменами, громадськими організаціями тощо.

 

Як повідомлялося, 26 серпня, набув чинності другий пакет санкційСполучених Штатів Америки проти Росії, уведених у зв'язку з отруєнням у Великій Британії колишнього російського агента Сєргєя Скріпаля та його дочки Юлії

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.