НОВИНИ

У ДБР пояснили, що шукали у Раді

23 та 27 серпня слідчі оглядали центр управління системою «Рада-3». Це завадило провести заплановане випробування так званої сенсорної кнопки.

Державне бюро розслідування встановлює, чи порушили окремі керівники Апарату Верховної Ради правила використання системи голосування. Про це розповів директор ДБР Роман Труба у Telegram.

 

«Що планували та вже зробили окремі керівники Апарату ВР, чи порушили вони правила експлуатації використання сенсорно-обчислювальної системи – ДБР і встановлює. До речі, ми приходили не з обшуками, а з оглядом, на який отримали дозвіл першого заступника керівника Апарату ВР», – повідомив Труба.

 

За його словами, ДБР прийшло до центру управління «Ради», тому що використання сенсорної кнопки поставило би під сумнів легітимність усіх ухвалених законів народними депутатами, адже її функціонування не передбачено чинним Регламентом ВР.

 

Нагадаємо, 23 та 27 серпня  ДБР та СБУ проводили слідчі дії у Верховній раді, у результаті чого працівникам апарату ВР не вдалося протестувати сенсорну кнопку.  Бюро заблокувало центр управління системою «Рада-3».

 

Перший заступник керівника апарату Верховної Ради Володимир Слишинський зізнався, що він запросив слідчих СБУ і Державного бюро розслідувань до приміщення парламенту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.