НОВИНИ

Північна Корея розробляє зброю нового типу – Міноборони Японії

КНДР запускає ракети одна за одною, щоб підвищити секретність та швидкість, з якою ракети можуть бути розгорнуті, щоб ускладнювати їх виявлення.

Міністр оборони Японії Такесі Івея заявив, що Північна Корея займається розробкою ракет нового типу. Про це 27 серпня повідомило Jiji Press.

 

«Дві балістичні ракети малої дальності, запущені Північною Кореєю у суботу вранці (24 серпня – Ред.), можна вважати ракетами нового типу», – йдеться у повідомленні.

 

Такесі Івея припустив, що Північна Корея, намагається вдосконалити свої можливості та точність атаки. За його словами, КНДР, запускаючи ракети одна за одною, очевидно, працює над підвищенням секретності та швидкості, з якою ракети можуть бути розгорнуті, щоб ускладнювати їх виявлення.

 

Нагадаємо, 25 липня Північна Корея запустила дві ракети ближнього радіусу дії. Вони пролетіли майже 450 кілометрів і 700 кілометрів відповідно. Такий діапазон дозволить КНДР вразити будь-яку ціль в Південній Кореї.

 

24 серпня Північна Корея успішно випробувала нову реактивну систему залпового вогню. За даними державного північнокорейського агентства ЦТАК, пуском керував особисто лідер КНДР Кім Чен Ин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.