НОВИНИ

Зеленський відзначив держнагородами 24 іноземців

Державні нагороди були надані за "вагомий внесок у зміцнення міжнародного авторитету України, розвиток міждержавного співробітництва та плідну громадську діяльність".

Президент України Володимир Зеленський відзначив державними нагородами 24 громадян іноземних держав. Відповідний указ був розміщений на сайті глави держави, передає РБК-Україна.

 

Згідно з текстом указу президента№622/2019, державні нагороди були надані за "вагомий внесок у зміцнення міжнародного авторитету України, розвиток міждержавного співробітництва та плідну громадську діяльність".

 

Так, орденом Ярослава Мудрого 2-го ступеня Зеленський нагородив колишнього президента Стортингу Норвегії Олеміка Томмессена, також ордени Ярослава Мудрого, але 4-го та 5-го ступенів, отримали почесний генконсул України в Угорщині Рот Шандор та колишні президенти Світового конгресу українців Павло Ґрод та Євген Чолій. Керівник дипмісії УНР у Ватикані в 1918-21 роках Франц-Ксаверій Бонн отримав орден Ярослава Мудрого 5-го ступеня посмертно.

 

Крім того, ще 19 громадян іноземних держав були відзначені такими державними нагородами як ордер "За заслуги" 3-го ступеня, ордени княгині Ольги 1-го та 2-го ступеня, а також Хрестом Івана Мазепи.

 

Нагадаємо, у Києві 24 серпня пройшлаХода гідності, яку організували замість традиційного параду.У ній взяли участь військові, медики, вчителі, спортсмени та інші. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.