НОВИНИ

Грузія підтримає туристичну галузь, постраждалу від російських санкцій

Механізм буде 1 вересня.

Влада Грузії представила нову ініціативу уряду щодо підтримки підприємців, які відчувають фінансові труднощі через російських санкцій і скорочення туристичних потоків. Про це повідомляється на сайті Міністерства економіки та сталого розвитку Грузії.

 

Ініціатива передбачає співфінансування процентної ставки за кредитами і є одним з пунктів плану уряду, спрямованого на підтримку підприємств, що постраждали від подій 20 червня.

 

Механізм буде запущений 1 вересня. Реалізовувати проект буде агентство Enterprise Georgia Міністерства економіки та сталого розвитку буде. Агентство з 1 серпня 2019 року і протягом наступних шести місяців буде співфінансувати 80% щомісячної процентної ставки за кредитами в національній валюті і 70% щомісячної процентної ставки у випадку кредитів в іноземній валюті.

 

Бенефіціарами механізму співфінансування можуть бути кандидати, які мають готелі з 4-20 номерами і взяли кредит на будівництво(розширення, оснащення, ремонт, готелю до 30 червня 2019 року.

 

У рамках механізму співфінансування максимальна сума кредиту для співфінансування становить 300 тисяч ларі, 100 тис. доларів США та 80 тис. євро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги