НОВИНИ

Ролик на мільйон для Табачника зняла фірма, яка не існує з 2005 року

Всеукраїнська благодійна організація, що виготовила рекламний ролик для Міносвіти за 918 тисяч гривень, припинила існування 6 років тому. Про це повідомив колишній прем'єр-міністр Віталій Масол.

"Україна була невідома для світу, тому організація займалась виготовленням рекламних проспектів, проведенням у різних країнах прес-конференцій, зустрічей, концертів наших зірок", - розповів Віталій Масол.

Він повідомив, що у 2005 році організація припинила діяльність.

"Один раз я був з ними у Женеві. Коли Кучма пішов, організацію розпустили", - стверджує Масол.

За словами екс-прем’єра, такі проекти в усьому світі фінансують з бюджету.

"Змінилася влада - грошей не дали. Ніхто зарплату не отримував, крім діловода. Тому в 2005 році організація припинила діяльність. Відтоді я не мав з нею ніяких стосунків. Про замовлення на виготовлення рекламного ролика для Міносвіти чую вперше. Це якась помилка", - здивувався екс-прем'єр.

Згідно з даними Єдиного реєстру громадських формувань, Всеукраїнська благодійна організація "Місія "Україна відома" заснована 2001 року. Її президентом значиться екс-президент Леонід Кравчук.

Серед засновників організації чимало відомих людей: голова наглядової ради Віталій Масол, члени ради Микола Азаров, Борис Патон, Олег Пінчук, Володимир Семиноженко та інші.

Як повідомлялося, Міносвіти витратило на 3-хвилинний ролик майже мільйон гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.