НОВИНИ

РНБО обговорить створення Служби фінрозслідувань - Аваков

Очільник МВС наголосив на необхідності створення єдиного органу, який буде боротися з фінансовими злочинами та злочинами у податковій сфері.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що в п’ятницю, 23 серпня на засіданні Ради національної безпеки і оборони обговорять питання створення Служби фінансових розслідувань. Про це він розповів на Колегії Міністерства внутрішніх справ щодо аспектів діяльності органів системи МВС, повідомляє УНІАН.

 

 «На сьогодні в державі вкрай гостро постає питання створення єдиного органу, який буде опікуватися боротьбою з фінансовими злочинами та злочинами у податковій сфері... Це Служба фінансових розслідувань. Зауважу, що це питання обговорювалося і на декількох останніх нарадах під головуванням президента України, з Офісом президента. Сьогодні у нас буде відповідна нарада в Раді національної безпеки і оборони», – повідомив Аваков. Міністр додав, що буде присутній на цьому засіданні, як і міністр фінансів Оксана Маркарова.

 

Як повідомлялося, детективи НАБУ провели обшуки в офісі фінансової групи у справі “Роттердам+”. Обшуки провели в офісі компанії інвестгрупи ICU.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.