НОВИНИ

Україна отримала 2 тисячі турецьких пістолетів-кулеметів MP-5

Найближчим часом Туреччина відправить стільки ж.

Туреччина поставила Україні дві тисячі турецьких пістолетів-кулеметів MP-5. Про це 22 серпня повідомив директор турецького заводу при Інституті машинобудування і хімічної промисловості (MKEK) Алі Гюмюш у коментарі агентству «Анадолу».

 

Він додав, що ще дві тисячі одиниць відправлять найближчим часом.

 

Завод за минулі сім з половиною місяців виробив 45 тисяч одиниць стрілецької зброї, в тому числі 33 тисячі гвинтівок MPT-55, 4500 гвинтівок MPT-76 і 7500 пістолетів-кулеметів MP-5

 

За словами Гюмюша, завод за минулі сім з половиною місяців виробив 45 тисяч одиниць стрілецької зброї, в тому числі 33 тисячі гвинтівок MPT-55, 4,5 тисячі гвинтівок MPT-76 і 7500 пістолетів-кулеметів MP-5.

 

MP-5 – це 9-мм пістолет-кулемет, який мають на озброєнні переважно загони сил спеціальних операцій та поліції в понад 50 країнах світу.

 

MP-5 – це 9-мм пістолет-кулемет, який мають на озброєнні переважно загони сил спеціальних операцій та поліції у понад 50 країнах світу

 

Нагадуємо, Укроборонпром показав проект ударного безпілотника Akıncı, над яким працюватиме спільно з турецькою компанією Baykar Defence. Дрон має розмах крил у 20 метрів, здатний підняти у повітря понад 1000 кг озброєння та перебувати в польоті добу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.