НОВИНИ

Депутат від партії "Слуга народу" відмовився від мандата - ЦВК

Мова йде про Андрія Лисюка.

Центральна виборча комісія повідомляє, що новообраний депутат Верховної ради від партії "Слуга народу" Андрій Лисюк відмовився від мандату. Про це повідомляє  Facebook ЦВК.

 

Зокрема,  22 серпня відбулося чергове засідання ЦВК під головуванням Тетяни Сліпачук.

 

"У зв’язку із заявою обраного народним депутатом України на позачергових виборах народних депутатів України в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі Лисюка А.О., включеного до виборчого списку політичної партії "Слуга народу" під № 69, про відмову від депутатського мандата, комісія визнала його таким, який не набув зазначеного мандата", - йдеться у повідомленні.

 

 

Відповідно до інформації громадської організації "Чесно", Лисюк є директором ТОВ "Лігал консалтинг".

 

До того ж він засновник та голова Адвокатського об’єднання "Hillmont Partners". Керівник ТОВ "Інформаційно-аналітичне агентство Айсберг інформ", ТОВ "Ризик Менеджмент Груп". Науковий консультант телепроектів телеканалу "СТБ", зокрема шоу "Слідство ведуть екстрасенси".

 

Зазначимо, Лисюк працював на оперативних і керівних посадах Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю управління СБУ (м. Київ). Закінчив юридичний факультет академії СБУ. Підполковник СБУ.

 

Нагадаємо, що ЦВК залишилося зареєструвати близько сотні нардепів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.