НОВИНИ

Стефанчук назвав кількість комітетів, які планує очолити “Слуга народу”

Водночас, за словами представника Зеленського у Раді, іншим політичним силам передадуть керівництво у двох-трьох комітетах.

Політична партія “Слуга народу” претендує на головування у 21 профільному комітеті Верховної Ради дев’ятого скликання. Про це у четвер, 22 серпня, повідомив представник президента у Верховній Раді, координатор підготовчої підгрупи, що займається, зокрема, питаннями формування комітетів, Руслан Стефанчук.

 

“Є розуміння щодо представництва у комітетах, їх керівництва. Воно пов’язано з тим, що з тих п’яти керівних посад, до яких входять голова комітету, перший заступник, секретар і як мінімум два заступники, оці п’ять посад мають бути розподілені відповідно до квот... Ми вирішили щодо своїх 60 відсотків... те, на що ми претендуємо, ми вже визначили – це 21 комітет, якщо я не помиляюся, де ми хотіли б перебрати головування і взяти звичайних двох заступників. А по інших – секретар і перший заступник, ми готові передати це питання на вирішення нашим колегам”,- зазначив Стефанчук.


Водночас на уточнююче запитання від журналістів, яку кількість комітетів “Слуга народу” планує передати під керівництво іншим політичним силам, Стефанчук сказав, що наразі це два або три комітети.

 

“Два або три комітети, я думаю, ми передамо для керівництва (опозиції – ред.), тільки керівництва, тобто головування”, - уточнив він.

 

Як повідомлялося, підготовча депутатська група з-поміж новообраних народних депутатів визначила перелік із 23-х профільних комітетів Верховної Ради та їх назв.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.