НОВИНИ

Зеленський оновив склад Комісії з питань правової реформи

Президент вів до персонального складу робочої групи з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Комісії з питань правової реформи Тетяну Дурнєву та Олену Луньову.

Президент Володимир Зеленський вів до персонального складу робочої групи з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Комісії з питань правової реформи Тетяну Дурнєву та Олену Луньову.

 

Відповідний указ №617/2019 опублікований на сайті глави держави.

 

Так, згідно з документом, президент увів до персонального складу робочої групи з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Комісії з питань правової реформи виконавчу директорку громадської організації «Громадський холдинг «Група впливу» Тетяну Дурнєву та менеджерку з адвокації ГО «Центр інформації про права людини» Олену Луньову.

 

До того ж глава держави затвердив у персональному складі цієї ж групи директорку ГО «Українська правова консультативна група» Надію Волкову (уведена була до складу групи указом від 7 серпня №584/2019).

 

Крім того, Зеленський розширив склад консультантів та спостерігачів від міжнародних організацій, які беруть участь у роботі Комісії з питань правової реформи, увівши до нього керівника юридичної групи Міжнародної організації права розвитку Сергія Дрозача й експертів з правових питань Міжнародної організації права розвитку Людмилу Вигівську та Андрія Міхєєва.

 

Нагадаємо, що 21 серпня президент України Володимир Зеленський змінив склад комісії з питань помилування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.