НОВИНИ

Німеччина з появою нового уряду сподівається прогресу на Донбасі

Глава МЗС Німечиини наголосив, що для мирного врегулювання на Донбасі необхідні конструктивні кроки з обох сторін.

Глава Міністерства закордонних справ Німеччини заявив, що перспективи мирного врегулювання конфлікту на сході України можуть з'явитись у вересні — після того, як буде сформований новий уряд країни.

 

Про це він заявив у середу, 21 серпня, за підсумками переговорів з главою російського МЗС Сергєєм Лавровим у Москві, повідомляє Deutsche Welle.

 

До того ж Маас наголосив, що для мирного врегулювання на Донбасі необхідні конструктивні кроки з обох сторін.

 

"Звільнення українських моряків могло б стати важливим внеском Росії в мирне врегулювання на Донбасі", - зазначив німецький дипломат.

 

Разом з тим, Лавров на питання журналістів, чи відповідає істині інформація про те, що російська влада може до кінця серпня звільнити затриманих у Керченській протоці українських моряків, відповів, що потрібна "кропітка робота на результат".

 

"Щоб просувати цю тему, потрібно домовлятися не тільки в принципі, але і погоджувати правові, технічні, організаційні аспекти", - заявив він.

 

Нагадаємо, що 20 серпня президенти США і Франції у телефонній розмові домовилися, що вони хочуть запросити Росію до участі у саміті країн "Великої сімки" в 2020 році. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.