НОВИНИ

Трамп повторно заявив про підтримку повернення РФ до складу G8

Президент США заявив, що Росію потрібно повернути до складу G8, щоб не витрачати багато часу, "говорячи про Росію під час цих зустрічей".

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп повторно заявив, що підтримує повернення Росії до складу G8 ("Великої вісімки"). Про це повідомляє "Голос Америки".

 

Зокрема, Трамп зазначив, що президент РФ Владімір Путін перехитрив президента США Барака Обаму, зокрема, під час анексії Криму.

 

 

"Чесно кажучи, через це Обама засмутився і виключив Путіна з того, що тоді було Великою вісімкою, а тепер - Велика сімка", - заявив Трамп.

 

Так, на його думку, Росію потрібно повернути до складу G8, щоб не витрачати багато часу, "говорячи про Росію під час цих зустрічей".

 

"Я думаю, було б добре, якщо б Росія була присутня, щоб ми могли прямо з ними говорити, а не так як зараз - телефоном та іншим шляхом. Це голосування того, що зараз є Великою сімкою. Я думаю, що Росія має бути частиною цього, тому що ми домагаємося миру в світі, торгівлі та інших речей. Було б набагато легше, якщо б Росія була у складі, як це завжди було", - сказав президент США.

 

Нагадаємо, що 20 серпня президенти США і Франції у телефонній розмові домовилися, що вони хочуть запросити Росію до участі у саміті країн "Великої сімки" в 2020 році. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.