НОВИНИ

НАБУ погоджує підозри з посольством США - Луценко

Генпрокурор заявив, що у нього є докази того, що НАБУ погоджує проекти підозр з посольством США.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що у нього є докази того, що Національне антикорупційне бюро (НАБУ) погоджує проекти підозр з посольством Сполучених Штатів Америки. Про це йдеться в інтерв'ю Луценка у виданні "Цензор".

 

Зокрема, за його словами, ці докази повинні вплинути на реорганізацію Державного бюро розслідувань (ДБР) і НАБУ.

 

"У мене за рішенням суду законно отримані докази того, що працівники НАБУ передають проекти підозр у посольство однієї з дружніх нам країн. І про це відомо... цьому дружньому державі. Тому я вважаю, що одне це повинно було привести нашого нового президента, який теж про це знає, до необхідності перезапуску ДБР і НАБУ та проведення конкурсу на посаду керівника", - заявив генпрокурор.

 

Разом з тим, на його думку, у рамках перезапуску два Бюро повинні бути об'єднані.

 

"Перше - об'єднати НАБУ та ДБР, штучність роз'єднання яких підриває ефективність і породжує конкуренцію відомств. ДБР має розслідувати всі справи, а при виході на чиновників категорії А - передавати справу своїм колегам. І друге - створити Службу фінансової безпеки, ліквідувавши економічні функції МВС і СБУ. Цього давно вимагає бізнес, замучений візитами 5-6 підрозділів різних відомств", - сказав Луценко.

 

Нагадаємо, що прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган повідомила, що у службовому кабінеті заступника глави Генеральної Прокуратури України Анжели Стрижевської були виявлені прослуховуючі спецзасоби.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.