НОВИНИ

Україна відновила імпорт російського дизпалива залізницею

"Євростандарт" оформив імпорт 2,6 тисяч тонн дизпалива від компанії "Орскнєфтєоргсінтез", що управляє Орським НПЗ (Оренбурзька область РФ).

Одеська компанія "Євростандарт" почала імпортувати російське дизельне паливо з Російської Федерації залізницею. Про це у середу, 21 серпня, повідомляє enkorr з посиланням на "Консалтингову групу А-95".

 

Зазначається, що на початку другої декади серпня "Євростандарт" оформив імпорт 2,6 тисяч тонн дизпалива від компанії "Орскнєфтєоргсінтез", що управляє Орським НПЗ (Оренбурзька область РФ).

 

Поставки здійснювалися через аффілійовану з "Євростандартом" компанію Cantarell Trading (Кіпр).

 

Зауважимо, з червня 2017 року для поставок дизпалива в Україну російським компаніям необхідно дозвіл Федеральної служби з митного та експортного контролю, а з червня 2019 року - також і щомісячний дозвіл від Мінекономрозвитку РФ.

 

Як повідомлялося, Кабінет міністрів України на засіданні 17 липня ввів спеціальне мито на імпорт із Російської Федерації дизельного палива (трубопровідним транспортом) та скрапленого газу. 

 

У звязку з цим, компанія Wexler Group повідомила клієнтам та партнерам про припинення з 1 серпня поставок дизельного палива походженням із РФ трубопровідним транспортом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.