НОВИНИ

Одеська облрада обрала нового голову

Мова йде про Сергія Паращенка.

Депутатська більшість Одеської облради проголосувала на позачерговій 25-й сесії за обрання члена фракції "БПП "Солідарність" підприємця Сергія Паращенка головою обласної ради.

 

"За результатами підрахунку голосів головою Одеської обласної ради обрано Сергія Паращенка, за нього проголосували 55 депутатів", - зауважив голова лічильної комісії Олег Кутателадзе.

 

Своєю чергою, Паращенка приведено до присяги і він зайняв місце в президії поруч з новообраним першим заступником голови облради Вадимом Шкарівським.

 

Паращенко здобув освіту в Національній академії внутрішніх справ України. Очолює агрофірму "Бургуджі" в Арцизькому районі, основним видом діяльності якої є вирощування зернових, бобових та насіння олійних культур.

 

Спершу був депутатом райради, а в 2010 році його обрали депутатом облради від Партії регіонів. На парламентських виборах 2012 року був довіреною особою кандидата від Партії регіонів Ігоря Плохого. В облраді 7-го скликання представляє фракцію "БПП "Солідарність", упродовж кількох місяців виконував обов'язки голови Одеської облдержадміністрації.

 

Зазначається, що Паращенко вільно володіє українською, російською та болгарською мовами.

 

Нагадаємо, що 16 серпня слідчі ДБР прийшли з обшуком до Одеської облради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.