НОВИНИ

Російський корабель “Ямал” брав участь в окупації Криму - InformNapalm

Зараз це судно перебуває в Севастополі.

Великий десантний корабель (ВДК) “Ямал” ЧФ РФ брав участь в операції захоплення Криму. Факт участі екіпажу “Ямала” встановили волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm.

 

Зокрема, “Ямал” (бортовий номер – 156) входить до складу 197-ї бригади десантних кораблів ЧФ РФ, в/ч 72136, дислокація – тимчасово окупований Крим, Севастополь. Це судно не внесене до переліку російських кораблів, залучених до агресії проти України в 2014 році, який оприлюднила військова прокуратура України.

 

Також в організації встановили дані моряків ВДК “Ямал”. Як свідчить інформація з соціальних мереж, вони всі були нагороджені медаллю міністерства оборони РФ “За повернення Криму”.

 

Захезін Роман Ігорєвіч, 16.07.1993 р. н., м. Пенза. Проходив строкову службу в 2013-2014 рр. на ВДК “Ямал”.

Фотографія з соціальних мереж Захезіна

Роман Захезін опублікував фото з медаллю за окупацію Криму та фото нагородного посвідчення до неї Роман Захезін опублікував фото з медаллю за окупацію Криму та фото нагородного посвідчення до неї

Войцех Роман Ніколаєвіч, 19.08.1993 р. н., м. Муравленко (Ямало-Ненецький автономний округ РФ). Проходив строкову службу в 2013-2014 рр. на ВДК “Ямал”.

Фотографія з соціальних мереж Войцеха

Боросюк Станіслав, 21.01.1993 р. н., м. Салехард (Ямало-Ненецький автономний округ РФ). Проходив строкову службу на ВДК “Ямал”.

Фотографія з соціальних мереж Боросюка

Назарько Міхаіл, 23.04.1995 р. н., с. Привольний (Світлоярський район Волгоградської області). Проходив строкову службу на ВДК “Ямал”.

Фотографія з соціальних мереж Назарька

Серікбаєв Руслан Артуровіч, 16.01.1993 р. н., м. Астрахань. Проходив строкову службу на ВДК “Ямал”.

Руслан Серікбаєв опублікував фото нагородного посвідчення

На фото Серікбаєв третій зліва

Нагадуємо, у травні InformNapalm знайшла докази участі російського десанту в захопленні Криму. Мова йде про 197-му бригаду десантних кораблів та 519 дивізіон розвідувальних кораблів. Основою для розслідування стала персональна інформація з російської соцмережі “Вконтакте”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.