НОВИНИ

СЦКК заявила про готовність демонтувати укріплення біля Станиці Луганської

Українська сторона готова розпочати демонтаж фортифікаційних споруд вже 20 серпня.

Українська сторона СЦКК повідомила про готовність до демонтажу фортифікаційних споруд у районі Станиці Луганської. Про це інформує прес-центр штабу ООС у Facebook.

 

"Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін повідомляє про готовність до демонтажу фортифікаційних споруд на ділянці розведення сил і засобів в районі населеного пункту Станиця Луганська", - йдеться в повідомленні.

 

Як уточнюється, 20 серпня 2019 року українська сторона готова розпочати демонтаж фортифікаційних споруд, які розміщені в районі КПВВ "Станиця Луганська". Також заявляється про готовність до початку робіт із відбудови зруйнованого мосту.

 

Зауважується, що ці роботи проводитимуться в рамках виконання домовленостей про розведення сил і засобів у районі Станиці Луганської.


"Виконання українською стороною відповідних зобов’язань можливо лише у випадку дотримання збройними формуваннями Російської Федерації та їхніми найманцями своїх зобов’язань з синхронного демонтажу фортифікаційних споруд та відновлювальних робіт на зазначеній ділянці", - наголошується в повідомленні.

 

Як повідомлялося, представники збройних формувань Російської Федерації затягують демонтаж фортифікаційних споруд та початок робіт з ремонту мосту у Станиці Луганській на Донбасі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.