НОВИНИ

У кабінеті заступника генпрокурора знайдено прослушку - ГПУ

Прослушку виявили у суботу, 17 серпня.

Прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган повідомила, що у службовому кабінеті заступника глави Генеральної Прокуратури України Анжели Стрижевської були виявлені прослуховуючі спецзасоби. Про це вона повідомила у Facebook.

 

Зокрема, за її словами, прослушку виявили у суботу, 17 серпня.

 

"У суботу у службовому кабінеті заступника генерального прокурора було виявлено несанкціоновані прослуховуючі спецзасоби. На місце була викликана слідчо-оперативна група СБУ, яка зафіксувала даний факт. Ми пов’язуємо це із тим, що саме цей заступник - Анжела Стрижевська - є керівником прокурора, який підтримує адмінпротокол по А. Ситнику", - йдеться у повідомленні.

 

Також Сарган підкреслила, що для санкціонованого прослуховування кабінету одного з керівників ГПУ необхідний дозвіл або від заступника глави ГПУ або від самого генпрокурора.

 

"Відповідно, у даному випадку мав би бути дозвіл від керівника САП - заступника генпрокурора. Натомість жоден із заступників ГПУ, генпрокурор чи керівник САП таку "прослушку" не санкціонували. За фактом виявлення несанкціонованої "прослушки" в кабінеті заступника генпрокурора СБУ було зареєстроване кримінальне провадження", - зазначила прес-секретар глави ГПУ.

 

Крім того, вона додала, що у вівторок, 20 серпня, о 9.00 у Сарненському суді Рівненської області відбудеться чергове засідання по розгляду адміністративного протоколу, пов’язаному із корупцією, складеного на директора НАБУ Артема Ситника через порушення ним обмежень при одержанні подарунків, а саме відпочинку на одній із мисливських баз у Рівненській області.

 

"Завтра суд має заслухати як свідків сторони обвинувачення, так і свідків сторони захисту. Сам А. Ситник має бути присутнім у приміщенні Солом’янського райсуду м. Києва (вул. М.Кривоноса, 25) для відеоконференції із Сарненським судом", - написала Сарган.

 

Нагадаємо, що ГПУ і СБУ провели спільну спецоперацію по затриманню злочинної групи, члени якої організували схему заволодіння нерухомим майном. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.