НОВИНИ

ЦВК зареєструвала 238 народних депутатів

Зокрема, на засіданні у понеділок ЦВК зареєструвала 47 нардепів у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

Центральна виборча комісія зареєструвала ще 93 народних депутати, обраних на позачергових виборах до Верховної Ради 21 липня. Всього зареєстровано 238 народних депутатів. Про це у понеділок, 19 серпня, повідомляє прес-служба ЦВК у Facebook.

 

“Станом на 19 серпня Центральна виборча комісія зареєструвала 238 народних депутатів України: 119 – обраних в ЗБВО та 119 – обраних в ОВО”,- ідеться в повідомленні.

 

Зокрема повідомляється, що на засіданні в понеділок відповідно до Конституції України, закону України "Про вибори народних депутатів України" та на підставі протоколу ЦВК про результати позачергових виборів народних депутатів України в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі Комісія зареєструвала 47 народних депутатів України, обраних на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.


Також зазначається, що ЦВК зареєструвала 46 народних депутатів України, обраних на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року в одномандатних виборчих округах.

 

Нагадаємо, у неділю, 21 липня, відбулися дострокові вибори до Верховної Ради України.

 

Згідно з результатами опрацювання 100% електронних протоколів, до Верховної Ради проходить п'ять партій. Найбільше голосів отримала партія "Слуга народу", за яку проголосували 43.16% виборців. Друге місце у партії "Опозиційна платформа За життя" з 13.05% голосів. Третє місце у партії "Батьківщина", за яку проголосували 8.18% виборців. Водночас за партію "Європейська солідарність" проголосували 8.10% людей, а за "Голос" - 5.82%. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.