НОВИНИ

Прем'єр-міністр Ізраїлю анонсував відкриття IT-центрів в Києві та Єрусалимі

Нетаньягу зазначив, що і в Києві, і в Єрусалимі треба відкривати спеціалізовані центри високотехнологічного розвитку.

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху анонсував відкриття IT-центрів в Києві та Єрусалимі. Про це він заявив під час спільного брифінгу з президентом України Володимиром Зеленським.

 

Зокрема, за його словами, в Україні багато талантів і великих можливостей, якими "треба користатися".

 

Також він зазначив, що ізраїльські компанії працюють в Україні та співпрацюють з близько 50 тис. українських комп'ютерних інженерів, математиків, науковців та тими, хто залучений до сфери сучасних технологій.

 

"Ми бачимо і таланти, і великі можливості. І нам треба користатися цими можливостями. Тому протягом цього візиту були прийняті рішення, які власне можуть нам тільки посприяти у використанні цих можливостей на майбутнє", - повідомив Нетаньягу.

 

До того ж Нетаньягу зазначив, що і в Києві, і в Єрусалимі треба відкривати спеціалізовані центри високотехнологічного розвитку.

 

"Таким чином, ми будемо обмінюватись технологіями і залучати українців до нашої індустрії високих технологій, бо ми будемо робити спільні інвестиції в цю сферу тут, в Україні. Ми не тільки думаємо про це, але й ми будемо сприяти цьому. Отже, ми розширюємо угоду про зону вільної торгівлі і будемо відкривати спеціальні центри в столицях наших країн. Я вважаю, що це нам забезпечить швидкий рух вперед", - підкреслив він.

 

Нагадаємо, що 19 серпня розпочався офіційний візит прем'єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху в Україну. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.