НОВИНИ

Хомчак представив особовому складу Сухопутних військ нового командувача

Мова йде про генерал-лейтенанта Олександра Сирського.

Начальник Генштабу Збройних сил України Руслан Хомчак представив особовому складу командувача Сухопутних військ ЗСУ генерал-лейтенанта Олександра Сирського. Про це у понеділок, 19 серпня, повідомляє прес-служба Сухопутних військ.

 

“Сьогодні, 19 серпня, начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Руслан Хомчак в штабі Командування Сухопутних Військ представив особовому складу, призначеного Указом Президента України № 578 від 5 серпня 2019 року, командувача Сухопутних Військ Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сирського Олександра Станіславовича”, - йдеться в повідомленні.

 

 

Як зазначається, Хомчак висловив переконання в тому, що особовий склад Сухопутних військ на чолі із Олександром Сирським надалі продовжить виконувати на високому рівні захист незалежності та територіальної цілісності України.

 

Він також подякував за роботу колишньому очільнику Сухопутних військ Сергію Попку та поінформував, що розглядається питання про його призначення на вищу посаду в Міністерство оборони України.

 

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський звільнив Олександра Сирського з посади командувача Об'єднаних сил і призначив на цю посаду Володимира Кравченка. Водночас глава держави призначив Олександра Сирського командувачем Сухопутних військ Збройних сил. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.