НОВИНИ

Трамп заявив, що США розглядають купівлю Гренландії

За словами президента США, Данія втрачає гроші, контролюючи острів.

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп у неділю, 18 серпня, підтвердив інформацію про те, що Білий дім розглядає можливість покупки Гренландії, яка є автономною територією у складі Данії. Про це повідомляє американське видання Fox News.

 

За словами лідера США, Данія втрачає гроші, контролюючи Гренландію.

 

"По суті, це велика угода з нерухомістю. Багато що можна зробити. Це дуже шкодить Данії, тому що вони втрачають майже 700 мільйонів доларів на рік", - зауважив він.

 

"Таким чином, вони зазнають втрат, а для Сполучених Штатів стратегічно це було б непогано. І ми великий союзник Данії, ми допомагаємо Данії, ми захищаємо Данію", - наголосив Трамп.

 

"Я думаю про те, щоб поїхати туди. Я не обов'язково поїду туди, але я, можливо, поїду. Ми їдемо в Польщу, а потім ми можемо поїхати в Данію — зовсім не з цієї причини, але ми розглядаємо  це. Хоча це не питання номер один", - підкреслив глава Білого дому.

 

Раніше видання The Wall Street Journal повідомило,що Трамп зацікавлений у купівлі Гренландії, а Білий дім буде прагнути скористатися її "великими ресурсами та геополітичним значенням".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.