НОВИНИ

РФ каже, що не розгортатиме нові ракети, поки цього не зроблять США

Шойгу сказав, що Росія готова до діалогу з США щодо ракет середньої і меншої дальності, попри вихід Сполучених Штатів з договору.

Росія не буде розгортати нові ракети до тих пір, поки США не розміщуватиме своїй ракетні системи в Європі та Азії.Про це в неділю у інтерв’ю "Россия-24" заявив міністр оборони Росії Сергєй Шойгу.

 

Нагадаємо, Сполучені Штати офіційно покинули договір про ракети середньої та малої дальності (ДРСМД) на початку цього місяця, звинувативши Москву у порушенні договору і розробці забороненого типу ракет.

 

Шойгу сказав, що Росія готова до діалогу з США щодо ракет середньої і меншої дальності, попри вихід Сполучених Штатів з договору.

 

 

"Ми як і раніше залишаємо двері відкритими, ми як і раніше дотримуємося того, що поки (у США) не з'являться такі системи в Європі, ми нічого робити такого не будемо, і у нас не з'являться, поки не з'являться (американські ракети) в Азії, в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, і у нас не буде там ", - сказав Шойгу.

 

Нагадаємо, Трамп заявив, що США виходять з договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності з РФ.

 

4 жовтня 2018 року колишній голова Пентагону Джеймc Меттіс заявив, що розгортання Росією ядерних ракет з порушенням Договору INF є "неприйнятним", і якщо Москва не повернеться до виконання своїх зобов'язань, Вашингтон повинен буде вживати заходів.

 

 Також США передали Росії список питань щодо виконання Договору INF, зробивши це за кілька днів до оголошення про намір вийти з нього.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.