НОВИНИ

Укроборонпром завершив випробування стволів для зенітної установки

За результатами визначально-відомчих випробувань було прийнято рішення щодо допуску стволів до експлуатації у Збройних Силах України.

Державне підприємство  "Конструкторське бюро "Артилерійське озброєння", що входить до складу державного концерну "Укоборонпром", успішно завершило всі необхідні випробування для постачання до українського війська 23-мм стволів КБА 40 для зенітної установки ЗУ-23-2. Про це у п'ятницю, 16 серпня, повідомляє прес-центр Укроборонпрому.

 

Як зазначається, київське підприємство за власні обігові кошти розробило робочу конструкторську документацію та за власною технологією виготовило перші стволи, які витримали жорсткі умови визначально-відомчих випробувань в повному обсязі. За їх результатами було прийнято рішення щодо допуску стволів до експлуатації у Збройних Силах України.

 

 

Під час випробувань були перевірені точність, дальність, кучність стволів, їх живучість та здатність витримати швикострільність зенітної установки у 2000 пострілів за хвилину, тобто 33 постріли за одну секунду. Окрім того, новий ствол витримав і різке охолодження після такого темпу стрільби. Загалом випробування засвідчили перевищення характеристик КБА 40 у порівнянні зі застарілим стволом радянського виробництва.

 

Нагадаємо, ДК "Укроборонпром" повідомив, що низка рішень Міноборони України створює умови для знищення одного з провідних оборонних підприємств країни - ДП "Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О. Морозова", яке вимушено переводить майже тисячний колектив підприємства на дводенний робочий тиждень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.