НОВИНИ

Адвокати повідомили про грубі нестикування слідства у справі "Хізб ут-Тахрір"

Зокрема, під час допиту слідчого ФСБ стало відомо, що на проведення експертизи, ініційованої звинуваченням, було направлено не оригінали, а копії дисків.

У четвер, 15 серпня, під час засідання Північно-Кавказького окружного військового суду, що розглядав справу ялтинських мусульман, адвокати встановили низку грубих нестикувань слідства, які свідчать про фальсифікації "справи Хізб ут-Тахрір". Про це повідомляє "Кримська солідарність".

 

"Адвокат Емір-Усеїна Куку Сергій Локтєв подав клопотання щодо проведення судово-комп'ютерної експертизи вилученої у Куку в день обшуку техніки, бо зазначені у протоколі файли в комп'ютері затриманого були створені в квітні 2016 року, тобто після його арешту. Адвокати вважають, що даний факт свідчить про фальсифікацію кримінальної справи, оскільки держобвинувач посилається на зазначені файли в побудові своїх «доводів», - йдеться у повідомленні.

 

Крім того, під час допиту слідчого ФСБ стало відомо, що на проведення експертизи, ініційованої звинуваченням, було направлено не оригінали, а копії дисків.

 

"Тобто ми встановили, що на експертизу, яка є основою держобвинувачення у даній кримінальній справі, слідство направило не оригінали, а копії дисків", - пояснив адвокат Айдер Азаматов.


Окрім того, повідомив адвокат Едем Семедляєв, залишається загадкою, як слідчий ФСБ становив стенограму вмісту диска й ідентифікував фігурантів справи, оскільки фонографічна і портретна експертизи проводилися після складання стенограми диска.

 

Як повідомлялося, Ленінський райсуд міста Ростова-на-Дону в Росії продовжив арешт до 15 листопада фігурантам другої сімферопольської групи так званої "справи Хізб ут-Тахрір" - Різі Ізетову, Ремзі Бекірову, Шабану Умерову і Руслану Сулейманову. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги