НОВИНИ

Гримчак міг залучити заступника генпрокурора для впливу на Верховний суд - НАБУ

Зазначається, що на рішення суду за вказівкою Гримчака впливала заступник генпрокурора Анжела Стрижевська.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Юрій Гримчак міг залучити заступника голови Генеральної прокуратури України для впливу на рішення Верховного суду. Про це повідомляє  пресс-служба НАБУ.

 

Зазначається, що Гримчак для прийняття необхідного судового рішення повинен був звернутися до заступника Генерального прокурора, щоб остання вплинула на голову цивільного Касаційного суду (у складі Верховного суду), який, у свою чергу, може вплинути на суддів цього ж суду.

 

До того ж НАБУ передбачає, що на рішення суду за вказівкою Гримчака впливала заступник генпрокурора Анжела Стрижевська.

 

Нагадаємо, що у ГПУ повідомили подробиці справи Гримчака.

 

Як повідомлялося, детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) спільно з представниками управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури та Служби безпеки ввечері 14  серпня затримали на хабарі в 480 тис. доларів заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака та його помічника. 

 

За словами Юрія Луценка, Гримчака та його помічника підозрюють у вимаганні хабара в 1,1 млн доларів у одного з підприємців, аби вирішити питання з дозволом для забудови в Міністерстві культури.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.