НОВИНИ

МЗС вимагає від Росії звільнити політв'язнів Кольченка і Бекірова

Речниця МЗС Катерина Зеленко наголосила, що тяжкохворий Едем Бекіров потребує термінової медичної допомоги.

Міністерство закордонних справ України вимагає від Російської Федерації звільнити українських політв'язнів Олександра Кольченка та Едема Бекірова. Про це у четвер, 15 серпня, повідомила у Twitter речниця МЗС Катерина Зеленко

 

"Російський суд відхилив прохання українського політв'язня Олександра Кольченка перевести на виправні роботи замість ув'язнення в колонію. Росія посилює свої репресивні заходи щодо тих, хто виступає за свободу та справедливість. Свободу Кольченку", - написала Зеленко.

 

 

Речниця МЗС також закликала Росію звільнити ще одного політв'язня - тяжкохворого кримськотатарського активіста Едема Бекірова.

 

"Зараз важливо висвітлити погіршення стану здоров'я Едема Бекірова, кримського татарина, інваліда, затриманого російською окупаційною владою за абсолютно сфабрикованими звинуваченнями. Ми вимагаємо від Росії звільнити Едема Бекірова, який потребує термінової медичної допомоги", - наголосила Зеленко.

 

 

Як повідомлялося, суд міста Копейська Челябінської області РФ відмовив українському політв'язню Олександру Кольченку в клопотанні про переведення на виправні роботи замість ув'язнення в колонії.

 

Як повідомлялось, у серпні 2015 року суд РФ засудив Олександра Кольченка до 10 років ув'язнення у виправній колонії суворого режиму. Росія неодноразово відмовляла Україні у видачі в’язня, аргументуючи це тим, що розглядає кримчанина Кольченка як російського громадянина, якому було автоматично "присвоєно" громадянство.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.