НОВИНИ

Die Welt: КНДР довела, що може знищити найважливіші військові об’єкти Південної Кореї без застосування балістичних ракет

Новою пусковою установкою Кім Чен Ин передовсім може досягти летовища Конджу, на якому розмішені американські бомбардувальники-невидимки F-35.

Новою важкою реактивною пусковою установкою KN-23 Північна Корея довела, що може знищити найважливіші військові об’єкти Південної Кореї без застосування балістичних ракет, а також продемонструвала світові, що має ракети, які літають на низькій висоті та є керованими в польоті. Досі така техніка була лише в Росії. Про це пише німецьке видання Die Welt.

 

«Дальність ураження пускової установки калібром 40 см — 250 км. Стаціонування на кордоні з Південною Корею дає змогу тримати на лінії вогню нову американську штаб-квартиру в Пхентеку, за 70 км на південь від Сеула. Її перенесли туди, щоб убезпечитися від північнокорейської важкої артилерії. Нова пускова установка, яка розташована в місті Конджу, що за 110 км на південь від Сеула, забезпечує Кім Чен Ину доступ і до американської системи протиракетної оборони й тепер дає змогу Кім Чен Ину знищити систему Thaad (Термінал високої висоти оборони) без застосування балістичних ракет. Коли повідомлялося про успішне випробування цієї зброї, Кім наказав двічі підкреслити, що йдеться про «артилерійську систему» для «наземних операцій» у межах «модернізації». І він точно знає, чому на цьому наголошує. Адже з військово-політичного погляду нова установка відкриває для нього важливий контроль над ескалацією», - йдеться в матеріалі.

 

Зазначається, що тепер північнокорейський лідер може завдати удару по протиракетній системі Thaad без використання потенційно ядерної зброї, як-от KN-23, а тим більше ракет середньої дальності.

 

«Застосування балістичної ракети типу KN-23 через можливе прийняття її за атомну зброю посилило б ескалацію й викликало б в американців зовсім іншу реакцію. Однак цією пусковою установкою Кім Чен Ин передовсім може досягти летовища Конджу. На ньому розміщене найновіше надбання Південної Кореї — американські бомбардувальники-невидимки F-35», - наголошується у статті.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.