НОВИНИ

У США мають надію, що при реформі СБУ будуть враховані стандарти НАТО

Тейлор розповів, що Данилюк, Рябошапка і Баканов зустрілися цього тижня з представниками США, НАТО та ЄС, щоби почути поради щодо реформи.

Повірений у справах Сполучених Штатів Америки в Україні Вільям Тейлор висловив сподівання, що при реформі СБУ будуть враховані стандарти НАТО.

 

Зокрема, за його словами, США почули чіткий сигнал нової влади про те, що реформа СБУ є найвищим пріоритетом. Посол розповів, що секретар РНБО Олександр Данилюк, радник президента Руслан Рябошапка і керівник СБУ Іван Баканов зустрілися цього тижня з представниками США, НАТО та ЄС, щоби почути поради щодо цієї реформи.

 

"Ми давали поради минулій владі і готові давати їх новій задля того, щоби СБУ стала ефективною, щоби вона була сумісною зі стандартами НАТО" - зазначив Тейлор.

 

"Продумана реформа СБУ здатна змінити дуже багато. Вона буде кроком вперед у боротьбі з корупцією, вона стане поштовхом для економіки і підвищить інвестиційну привабливість України" - наголосив він.

 

Також він висловив сподівання, що українська влада візьме до уваги поради країн-членів НАТО, кожна з яких має свої спецслужби.

 

"Ми знаємо, що працює, а що ні, що є ефективним і як зробити найкраще.  Якщо Україна візьме наші поради до уваги – чудово, це допоможе нашим спецслужбам співпрацювати. Якщо ж буде зроблений інший вибір – ну що ж так і буде, це ж ваше рішення" - заявив посол.

 

"Та наразі я можу засвідчити, що до наших порад дослухаються. Ми бачимо зацікавленість України у нашій думці, і це мене надихає" - додав він.

 

Нагадаємо, що 29 липня секретар РНБО Олександр Данилюк анонсував зміни у структурі роботи СБУ. 

 

До того ж Данилюк розповів  про підготовку реформи СБУ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.