НОВИНИ

Правоохоронці затримали Юрія Гримчака

За словами генпрокурора, Гримчака та його помічника підозрюють у вимаганні хабара в 1,1 млн доларів у одного з підприємців.

Детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) спільно з представниками управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури та Служби безпеки ввечері 14  серпня затримали на хабарі в 480 тис. доларів заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака та його помічника.

 

 

 

Генеральний прокурор Юрій Луценко підтвердив затримання Гримчака і сказав, що йому "соромно за нього". Він також повідомив, що Гримчака та його помічника підозрюють у вимаганні хабара в 1,1 млн доларів у одного з підприємців, аби вирішити питання з дозволом для забудови в Міністерстві культури.

 

 

Крім того, у МінТОТ заявили, що затримання Гримчака не має відношення до діяльності Міністерства, а його "помічник" не є працівником міністерства. 

 

Водночас заступник очільника МінТОТ Георгій Тука заявив, що у його затриманого колеги Юрія Гримчака немає «помічників» і додав, що Гримчак був затриманий не за свою роботу в міністерстві і що його затримання не має жодного стосунку до його службових обов‘язків.

 

 

Нагадаємо, Кабінет міністрів призначив Гримчака заступником міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб у березні 2017 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.