НОВИНИ

Кабмін доручив НКРЕКП знизити тарифи на електроенергію для промисловості

Відповідний проект акт про зниження тарифів має бути підготовлений до наступної середи, 21 серпня.

Глава Кабінету міністрів України Володимир Гройсман 14 серпня доручив Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, знизити тарифи на електроенергію для промисловості. Про це він сказав у ході засідання уряду.

 

Зокрема, Гройсман зазначив, що відповідний проект акт про зниження тарифів має бути підготовлений до наступної середи.

 

"Я пропоную урядове доручення НКРЕКП та Міненерго врегулювати питання ціни (електроенергії, - ред.) для промисловості у зв'язку з впровадженням ринку електричної енергії. І хай збирається це НКРЕКП, хай розглядає це питання, хай зменшують ці тарифи, це їхнє повноваження, хай не включають нам дурня", - сказав прем'єр-міністр.

 

"Я вимагаю від Міністерства енергетики та НКРЕКП прийняти всі необхідні нормативно-правові акти у межах своїх повноважень для того, щоб знизити ціни на електричну енергію для підприємців у країні. Крапка. І це не тільки я вимагаю, а вимагає ще й президент України… До наступної середи проводьте наради, формуйте проект акту. Якщо зміни якісь треба зробити у наступну середу - ми це зробимо", - додав він.

 

Нагадаємо, що 26 червня Кабінет міністрів України встановив граничні тарифи на житлово-комунальні послуги для українців на опалювальний сезон 2019-2020 років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.