НОВИНИ

Укроборонпром виграв тендер на поставку літаків АН-178 в Перу

За словами Павла Букіна, в перуанському тендері український Ан-178 виграв у C-27 Spartan (США-Італія) і C-295 (Airbus).

Державний концерн "Укроборонпром" став переможцем тендеру, оголошеного МВС Перу, на покупку певної кількості військово-транспортних літаків. За його результатами український транспортник Ан-178 замінить в цій латиноамериканській країні українські ж Ан-32Б. Про це у середу, 14 серпня, повідомив генеральний директор Укроборонпрому Павло Букін.

 

За його словами, в перуанському тендері український Ан-178 виграв у C-27 Spartan (США-Італія) і C-295 (Airbus).

 

 

"Перу може стати першим експортним полігоном для нового літака, створеного на ДП "Антонов". На нашу користь у цьому випадку зіграли як професіоналізм і наполегливість контрактників "Укроборонпрому", так і легендарна надійність торгової марки "Антонов", – підкреслив Букін.

 

За його словами, у тендері брало участь ДП ДГЗП "Спецтехноекспорт", що входить до складу держконцерну. У конкурсі, де оцінювалися експлуатаційні характеристики, терміни поставки, розширені гарантії, навчання персоналу, соціальні і виробничі преференції, Ан-178 випередив усіх конкурентів.

 

Як повідомлялося , у рамках міжнародної оборонної виставки IDEF-19 у Стамбулі генеральний директор ДК "Укроборонпром" Павло Букін підписав Меморандум із представниками корпорації Міноборони Туреччини ASFAT, яка об’єднує 30 державних оборонних та суднобудівних підприємств.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.