НОВИНИ

Зеленський призначив нового керівника Національного інституту стратегічних досліджень

Мова йде про Олександра Литвиненка.
Президент України Володимир Зеленський призначив Олександра Литвиненка директором Національного інституту стратегічних досліджень і доручив йому в двомісячний термін внести пропозиції щодо реформування та стратегії розвитку Інституту. Відповідний Указ №599/2019 оприлюднено на сайті глави держави у вівторок, 13 серпня.
 

 

"З метою посилення аналітико-прогностичного забезпечення здійснення Президентом України, Радою національної безпеки і оборони України повноважень у сфері національної безпеки держави, наукового супроводження вирішення проблемних питань зовнішньої політики, економічного, соціального і суспільно-політичного розвитку України, створення організаційних умов для проведення модернізації та функціонування Національного інституту стратегічних досліджень призначити Литвиненка Олександра Валерійовича директором Національного інституту стратегічних досліджень", - йдеться у документі.

 

Як зазначається, президент доручив новопризначеному директорові внести у двомісячний термін пропозиції щодо реформування та стратегії розвитку Інституту, передбачивши його реорганізацію та скорочення штатної чисельності працівників.

 

Напередодні Указом №598/2019 глава держави звільнив Литвиненка з посади заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України, а Указом №597/2019 увільнив Василя Яблонського від тимчасового виконання обов'язків директора Національного інституту стратегічних досліджень.

 

Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський призначив керівника Офісу президента Андрія Богдана головою комісії державних нагород та геральдики.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.