НОВИНИ

Безсмертний прокоментував своє звільнення з ТКГ

Він вважає, що причиною його звільнення є публічна позиція з низки питань щодо тактики дій держави для досягнення миру.

Роман Безсмертний вважає, що причиною його звільнення від виконання обов’язків представника України в політичній підгрупі ТКГ є публічна позиція з низки питань щодо тактики дій держави для досягнення миру. Про це він сказав в ефірі "24 каналу".

 

"Що послужило причиною звільнення, то тут таємниці немає. Є моя публічна позиція. І ця позиція не тільки в питаннях стосовно тактики дій... на лінії розмежування, в переговорній групі. Якщо взяти всю історію за останні місяці, то я чесно, коректно і відкрито казав, що отут треба діяти так, а тут - так. Причина такої моєї поведінки криється в тому, що це п'ятий президент у моєму житті, з яким я контактував, і я дуже глибоко переживав, коли бачив, як попередники робили певні кроки і я міг їх зупинити, але йшов на компроміс", - сказав Безсмертний.

 

Також він додав, що наголошував на необхідності проводити військовий парад на День Незалежності.

 

"Я розумію, що може бути далі, тому коректно висловлювався. Починаючи від того, що не можна не проводити військовий парад в умовах війни, його потрібно робити. Не треба телефонувати Путіну, а треба діяти, до того ж різко та послідовно", – зауважив він.

 

До того ж Безсмертний наголосив, що не може зрозуміти позицію, коли сильна Україна показує свою боязнь щодо неорганізованої Росії, та те, чому на фронті не відповідають, на обстріл.

 

"Очевидно, що така позиція не "до двору". Тим паче, це право президента. Єдине, зараз шкода, що я витратив 2 місяці і за цей час підготував указ, який мав внормувати роботу делегації. Також підготував проєкт закону, де закладена зовсім інша модель досягнення миру у війні", – додав Безсмертний, проте відмовився уточнити деталі підготовлених документів.

 

Раніше Зеленський відсторонив Безсмертного від роботи в Тристоронній контактній групі.

 

Нагадаємо, що у Зеленського пояснили відсторонення Безсмертного.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.