НОВИНИ

У Зеленського пояснили відсторонення Безсмертного

Зазначається, що усунення Романа Безсмертного від роботи в ТКГ пов'язано з формуванням більш ефективної команди.

В Офісі президента України Володимира Зеленського заявили, що усунення Романа Безсмертного від роботи в Тристоронньої контактної групи (ТКГ) пов'язано з формуванням більш ефективної команди, яка зможе захищати позицію України в ТКГ.  Про це в ефірі 5 каналу заявила прес-секретар президента Юлія Мендель.

 

Зокрема, за її словами, Мінський переговорний процес на сьогоднішній день залишається єдиним майданчиком, де Україна має можливість вести переговори з важливих питань, що стосуються Донбасу.

 

"Мінський переговорний процес на сьогодні залишається єдиним майданчиком, де Україна має можливість вести переговори з важливих питань, що стосуються Донбасу, зокрема щодо припинення вогню, повернення ув'язнених, обміну утримуваними особами", - зазначила вона.

 

До того ж  Мендель зауважила, що президент делегував організацію відстоювання позицій України у складному переговорному процесі другому президентові України Леоніду Кучмі.

 

"Президент делегував організацію відстоювання позицій України у складному переговорному процесі другому президентові України Леоніду Кучмі. Під його керівництвом ми поки формуємо найбільш ефективну команду, яка зможе продуктивно захищати позицію України в Тристоронньої контактної групи в Мінську", - повідомила вона.

 

Нагадаємо, що 13 серпня Зеленський відсторонив Безсмертного від роботи в Тристоронній контактній групі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.