НОВИНИ

У Херсонській ОДА відбувся флешмоб проти репресій у Криму та на підтримку політв’язнів

Запропонувала долучитися до флешмобу учасникам круглого столу, присвяченого Міжнародному дню корінних народів, дружина кримськотатарського політв'язня Едема Бекірова - Гульнара Бекірова.

У Херсонській обласній державній адміністрації під час круглого столу, присвяченого Міжнародному дню корінних народів, відбувся флешмоб, учасники якого виступили проти репресій у Криму та на підтримку бранців Кремля. 

 

Зокрема, запропонувала долучитися до флешмобу учасникам круглого столу, присвяченого Міжнародному дню корінних народів, член меджлісу кримськотатарського народу, заступниця голови Генічеської РДА, дружина кримськотатарського політв'язня Едема Бекірова - Гульнара Бекірова.

 

«Ви знаєте, який тяжкий стан сьогодні у Володимира Балуха, я впевнена, що ви знаєте і про Едема Бекірова, мого чоловіка – Херсонщина, Херсон першими підтримали мене, нашу родину», - зазначила Бекірова.

 

До того ж вона зачитала кілька рядків з листа Едема Бекірова і зазначила: незважаючи на зусилля, які докладають українці, світова спільнота, щоб звільнити бранців, тортури і катування політв’язнів тривають.

 

«Тому у мене така пропозиція – підтримати наших хлопців і особисто мого чоловіка. Якщо у вас є така можливість, то я прошу вас приєднатися до нашого флешмобу», - зауважила Бекірова.

 

Своєю чергою, учасники круглого столу, серед яких були представники корінних народів, що живуть на Херсонщині, постійний представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич, піднялися зі своїх місць та взяли у руки плакати з вимогою припинити репресії у Криму.

 

«Ми не повинні забувати ні на одну хвилину про наших бранців», - заявила Бекірова.

 

РФ знищує, катує людей за їх політичні, релігійні переконання, за те, що вони є громадянами України і ніколи не погодяться стати під прапор РФ, каже Бекірова.

 

«Вони їх (політв'язнів – ред.) знищують, знущаються над ними. Я сьогодні дуже хотіла б, щоб люди, по-перше, підтримали, і ви бачите, що сьогодні підтримали флешмоб з вимогою припинити репресії в Криму. Також я дуже хотіла, щоб підтримали особисто Едема, молю Аллаха, щоб він не помер там, це все. Треба, щоб він вийшов звідти живим», - відзначила дружина політв'язня.

 

Нагадаємо, що посольство США в Україні вкотре вимагає від Російської Федерації звільнити українських політв'язнів Едема Бекірова та Володимира Балуха.

 

Як повідомлялось, 8 серпня так званий Верховний суд в окупованому Криму продовжив ще на два місяці арешт політв'язню, інваліду першої групи Едему Бекірову. У ході засідання "суду" Бекіров знаходився у так званій "клітці". 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.