НОВИНИ

Зеленський відсторонив Безсмертного від роботи в Тристоронній контактній групі

Відповідний указ розміщений на сайті президента.

Президент Володимир Зеленський відсторонив Романа Безмертного від виконання обов'язків представляти Україну у робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи у Мінську. Про це йдеться в указі президента №596/2019, оприлюдненому у вівторок, 13 серпня.

 

"На часткову зміну статті 1 Указу Президента України від 19 червня 2019 року № 414 "Питання забезпечення представництва України у Тристоронній контактній групі" (зі зміною, внесеною Указом від 9 липня 2019 року № 504) увільнити БЕЗСМЕРТНОГО Романа Петровича від виконання обов'язків представляти Україну у робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи", - йдеться в указі.

 

Напередодні Безсмертний заявив, що Україна мала припинити участь у Мінських переговорах після загибелі чотирьох військових на Донбасі під час "хлібного перемир'я".

 

Як повідомлялося, Зеленський своїм указом від 9 липня уповноважив Романа Безсмертного представляти Україну в робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи в Мінську.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.