НОВИНИ

Путін у Франції обговорить з Макроном Україну і нормандмький формат

Президент РФ відвідає з одноденним робочим візитом Францію 19 серпня.

Президент Російської Федерації Владімір Путін відвідає з одноденним робочим візитом Францію 19 серпня, обговорить із французьким колегою Емманюелем Макроном двосторонні відносини та ключові міжнародні проблеми, зокрема Україну.

 

Про це повідомив прес-секретар глави держави Дмітрій Пєсков.

 

"Можу підтвердити, 19 серпня готується робочий візит президента до Франції. Теми очевидні - це, зрозуміло, двостороння російсько-французька співпраця, яка має досить насичений економічний зміст, це і міжнародні проблеми", - зазначив Пєсков.

 

"Це, звісно ж, Україна і перспективи продовження роботи в "нормандському форматі", - додав прес-секретар президента РФ.

 

До того ж Пєсков наголосив, що "Путін і Макрон традиційно використовують свої зустрічі для детального обміну думками та "звірення годинників" із міжнародних справ".

 

Також він позитивно оцінив факт недавнього телефонного дзвінка президента України президенту РФ, відзначивши налаштованість російського керівництва на діалог.

 

"Саме по собі спілкування глав держав, цей факт можна оцінити тільки позитивно. Президент Путін завжди є прихильником діалогу для вирішення нагальних проблем, тим більше в таких запущених ситуаціях, як російсько-українські відносини", - зуважив Пєсков.

 

Крім того,  Пєсков зазначив, що "Путін - дуже прагматичний співрозмовник, і для нього головне не сама розмова, а реалізація тих розумінь і домовленостей, які досягалися раніше і під час кожної розмови".

 

Нагадаємо, що 7 серпня Зеленський зателефонував Владіміру Путіну через обстріли збройних формувань РФ на Донбасі, унаслідок яких загинули четверо українських військових. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.