НОВИНИ

Нацбанк відреагував на заяву НАЗК про недостовірні дані у декларації глави НБУ

Смолій наразі не отримав від НАЗК жодної інформації про результати перевірки його декларацій.

Голова Національного банку України Яків Смолій наразі не отримав від Національного агентства з питань запобігання корупції жодної інформації про результати перевірки його декларацій за 2015, 2016 та 2017 роки. Про це повідомляє НБУ в Facebook.

 

“Наразі Голова Національного банку Яків Смолій не отримав від Національного агентства з питань запобігання корупції жодної інформації про результати перевірки його декларацій за 2015, 2016 та 2017 роки”, - зазначається в повідомленні.

 

До того ж наголошується, що Нацбанк “є прибічником політики відкритості та прозорості, і після отримання від НАЗК відповідних висновків надасть повний коментар для ЗМІ”.

 

“Голова Національного банку Яків Смолій готовий продовжувати співпрацю з антикорупційними органами та надавати коментарі і необхідну інформацію щодо перевірки ними висновків НАЗК про ознаки декларування недостовірної інформації у деклараціях за відповідні роки”, - йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, що 12 серпня Національне агентство з питань запобігання корупції заявило, що голова Національного банку України Яків Смолій у деклараціях за 2015, 2016 та 2017 роки вніс недостовірні дані на суму понад 18,3 мільйонів гривень. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.