НОВИНИ

ДБР проводить санкціоновані обшуки на митницях і постах ДФС на Волині

Наразі триває досудове розслідування.

Слідчі Державного бюро розслідувань здійснюють сім санкціонованих обшуків на митницях Державної фіскальної служби, митних постах та у відділах митного оформлення у Волинській області. Про це у понеділок, 12 серпня, повідомила у Facebook перший заступник директора ДБР Ольга Варченко.

 

За її словами, кримінальне провадження зареєстроване за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених такими статтями КК: ч.3 ст. 212 - ухилення від сплати податків і зборів; ч.1 ст.358 - підроблення документів, печаток, штампів і бланків, збут чи використання підроблених документів; ч.4 ст.358 - використання завідомо підробленого документа; ч.2 ст.364 - зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки; ч.2 ст.366 - службове підроблення, яке спричинило тяжкі наслідки.

 

Наразі триває досудове розслідування, повідомила Варченко.

 

Як нагадала заступник директора ДБР, на початку липня слідчі викрили протиправну схему, у якій брали безпосередню участь співробітники ДФС. Вони покривали діяльність тіньового ринку з торгівлі податковими кредитами та отримували за такі "послуги" відсоток.

 

"Роль митників зводилася до того, що вони навмисно занижували митну вартість транспортних засобів, які імпортували за підробленими документами. У документах вказували недостовірні дані про відправника та отримувача, а також маніпулювали з інформацією, необхідною для визначення адекватної митної вартості", - пояснила Варченко. 

 

І додала, що діяльність цієї транзитно-конвертаційної групи за сприяння волинських податківців завдала збитків державі на 190 мільйонів гривень. 

 

Як повідомлялося, Державне бюро розслідувань 9 липня проводило обшуки у територіальному офісі ГУ Державної фіскальної служби у Волинській області у зв’язку з викриттям протиправної схеми, у якій брали безпосередню участь працівники ДФС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.