НОВИНИ

ЦВК зареєструвала перших 25 народних депутатів

Зокрема було зареєстровано пять нардепів, обраних у багатомандатному виборчому окрузі, та 20 - в одномандатних виборчих округах.

Центральна виборча комісія зареєструвала перших 25 народних депутатів, обраних на позачергових виборах до Верховної Ради 21 липня. Про це у понеділок, 12 серпня, повідомляється на сторінці ЦВК у Facebook.

 

“ЦВК зареєструвала 25 народних депутатів України”, - ідеться у повідомленні.

 

Як зазначається, відповідно до Конституції України, закону України "Про вибори народних депутатів України" ЦВК зареєструвала 5 народних депутатів України, обраних на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

 

Зокрема, від партії "Слуга народу" – Олексія Устенка (№ 86 у виборчому списку), від партії "Опозиційна платформа – За життя" Юлію Іоффе (№12) та Рената Кузьміна (№35), від партії "Європейська солідарність" – Руслана Князевича (№21) та Максима Саврасова (№22).

 

Окрім того, ЦВК зареєструвала 20 народних депутатів України, обраних в одномандатних виборчих округах.


Зокрема, зареєстровано самовисуванців Ларису Білозір – в окрузі № 15, Дмитра Шпенова - в окрузі № 37, Олександра Ковальова – в окрузі № 51, Володимира Арешонкова – в окрузі № 64, Валерія Лунченка – в окрузі № 71, Андрія Іванчука – в окрузі № 88, Олеся Довгого – в окрузі № 102, Олександра Сухова –в окрузі № 107, Олега Кулініча – в окрузі № 147, Віктора Мʼялика – в окрузі № 155, Олександра Фельдмана – в окрузі № 174, Олександра Герегу – в окрузі № 192, Сергія Рудика – в окрузі № 198, Антона Яценка – в окрузі № 200, від партії "Опозиційна платформа — За життя” - Федора Христенка – в окрузі № 46, Олександра Пономарьова – в окрузі № 78, від партії "Слуга народу"– Ігоря Герасименка – в окрузі № 62, Тетяну Грищенко – в окрузі № 66, Миколу Задорожнього – в окрузі № 162 та Олександра Скічка – в окрузі № 197.

 

Як повідомлялось, у неділю, 21 липня, відбулися дострокові вибори до Верховної Ради України.

 

Згідно з результатами опрацювання 100% електронних протоколів, до Верховної Ради проходить п'ять партій. Найбільше голосів отримала партія "Слуга народу", за яку проголосували 43.16% виборців. Друге місце у партії "Опозиційна платформа За життя" з 13.05% голосів. Третє місце у партії "Батьківщина", за яку проголосували 8.18% виборців. Водночас за партію "Європейська солідарність" проголосували 8.10% людей, а за "Голос" - 5.82%. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.