НОВИНИ

Карта України без Криму. У гіпермаркеті пояснили інцидент зі шкільним щоденником

Компанія "Папірус" зазначила, що тираж щоденників з картою України без Криму вийшов через "порушення процедури перевірки дизайнів".

У гіпермаркеті Metro Cash & Carry Ukraine заявили, що щоденники з картою України без АР Крим були вилучені з обігу ще місяць тому. Відповідна заява розміщена у понеділок, 12 серпня, на офіційній сторінці Metro у Facebook.

 

"Цей товар (щоденник - ред.) було вилучено з продажів всіх ТЦ МЕТRO ще 15.07.2019 – одразу після того, як ми отримали перше повідомлення стосовно нього від клієнта. Згідно з офіційною інформацією компанії «Папірус», що є виробником та постачальником даного товару, з моменту виявлення цих щоденників, а саме близько місяця тому, виробництво їх припинено і поставок у жоден ТЦ METRO не відбувалося", - йдеться у повідомленні.

 

У компанії заявляють, що згідно з попередніми результатами внутрішнього розслідування, було встановлено, що даний щоденник був принесений до гіпермаркету ззовні третьою особою та виставлений на полицю до інших щоденників даного виробника. Через 30 хвилин після цього клієнт придбав даний щоденник, додали у прес-службі ТЦ.

 

Своєю чергою, виробник щоденників з картою України без Криму компанія "Папірус" зазначила, що тираж таких щоденників вийшов через "порушення процедури перевірки дизайнів", що помітили одразу. 

 

Після цього "Папірус" нібито направив звернення до всіх дистриб’юторів про зняття товару з продажу та повернення постачальнику для утилізації. 

 

Раніше очевидець повідомив, що у столичному гіпермаркеті Metro продають школярам щоденники з картою України без Криму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.