НОВИНИ

Естонія відмовилась їхати в Москву на запрошення російської сторони

ЦВК РФ запросила своїх естонських колег на присвячену електронним виборам конференцію в Москву.

Центральна виборча комісія Російської Федерації на чолі з головою Еллою Памфіловою запросила своїх естонських колег на присвячену електронним виборам конференцію в Москву, але отримала відмову. Про це повідомляє портал ERR.

 

"Враховуючи ваш багатий електоральний досвід, буду вдячна, якщо ви приймете запрошення брати участь в ознайомчій програмі і представите доповідь за тематикою, близькою до проблем інновацій, які будуть підняті на конференції", - написала Елла Памфілова на ім'я голови Республіканської виборчої комісії Мееліса Ееріка.

 

Зокрема, у відповідь на це запрошення з естонської сторони було направлено відмову. Причини, за якими запрошення не було прийнято, не називаються.

 

Зазначається, що міжнародна науково-практична конференція "Цифровізація виборчих процесів. Гуманітарний вимір" пройде в Москві з 6 по 8 вересня. На неї запрошені керівники та експерти національних органів організаторів виборів 33 країн Азії, Європи, Африки і Латинської Америки і ряду міжнародних профільних організацій.

 

Нагадаємо, що Естонія вирішила не визнавати російські паспорти, видані на Донбасі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.