НОВИНИ

Порошенко прийшов на допит у ДБР

Колишнього президента планують допитати як свідка у справі щодо можливого ухиляння від сплати податків при купівлі одного з телеканалів.

Екс-президент України Петро Порошенко у понеділок, 12 серпня, прийшов у Державне бюро розслідувань, де його планують допитати як свідка у справі щодо можливого ухиляння від сплати податків при купівлі телеканалу «Прямий».

 

 

Біля відомства на нього чекали його прихильники, серед яких і його син Михайло. Підтримати Порошенка прийшли його соратники, кандидати від «Європейської солідарності» Вікторія Сюмар, Артур Герасимов та Микола Величкович.

 

Також будівлі ДБР проходить мітинг з вимогою засудити Порошенка за нібито привласнення санаторію в Козині.

 

Після появи експрезидента між його прихильниками та противниками на ганку ДБР відбулася словесна конфронтація. Представники обох таборів намагалися перекричати опонентів.

 

Нагадаємо, 7 серпня в.о. керівника відділу ДБР щодо роботи з громадськістю та ЗМІ відомства Максим Білоусенко повідомив, що бюро викликало Порошенка на допит на ранок 12 серпня. Слідчий має намір допитати екс-президента у справі стосовно можливого ухилення від сплати податків під час купівлі ТОВ “Телеканал “Прямий”.

 

Як повідомлялося, лідер партії "Європейська солідарність" та попередній президент України Петро Порошенко 25 липня прийшов у Державне бюро розслідувань.

 

За словами Порошенка, ДБР не порушувало проти нього жодної кримінальної справи, а пояснення він надавав у справі купівлі заводу "Кузня на Рибальському ".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.