НОВИНИ

Жорсткі зіткнення між поліцією та демонстрантами. У Гонконгу відбулися нові антиурядові протести

На антиурядовий марш вийшли тисячі людей.

У неділю, 11 серпня, у Гонконгу проходять нові антиурядові акції за участю кількох тисяч людей, які протестують проти наміру влади ухвалити закон про екстрадицію правопорушників за запитом Пекіна до материкового Китаю. Про це інформує агенція ANI.

 

 

"Жорсткі зіткнення сталися між поліцією та продемократичними демонстрантами у неділю після того, як тисячі людей вийшли на протестний марш ", - йдеться у повідомленні.

 

Зіткнення сталися під час протестного маршу у гонконзькому районі Шам Шуй По. Правоохоронці застосували проти антиурядових демонстрантів сльозогінний газ. Таким чином, ще один день антиурядових протестів у Гонконгу переріс у зіткнення між маніфестантами та поліцією.

 

Сотні тисяч жителів Гонконгу вже кілька місяців виходять на масові демонстрації. Їх спричинив намір влади ухвалити закон про екстрадицію правопорушників за запитом Пекіна до материкового Китаю. За даними організаторів, у акціях взяли участь понад мільйон людей.

 

Нагадаємо, 2016 року Гонконг охопили наймасштабніші з 2014 року масові заворушення. Сутички спалахнули внаслідок спроби поліції прибрати з вулиць одного з районів міста незаконних продавців їжі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.