НОВИНИ

Джонсон пообіцяв збільшити британскі тюрьми

Прем'єр-міністр Великої Британії закликав поліцію до більш жорсткої боротьби з криміналом.

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон хоче за додаткове фінансування збільшити на 10 тис. кількість місць у британських в'язницях, а також посилити покарання для злочинців, які вчинили тяжкі діяння на сексуальному грунті або із застосуванням насильства. Про це Джонсон пише у своїй колонці для британського видання The Mail, яке вийде в неділю, 11 серпня, повідомляє DW.

 

За словами Джонсона, міністр фінансів Саджид Джавід готовий виділити до 2,5 мільярда фунтів стерлінгів (2,66 млрд євро) на створення додаткових місць у британських пенітенціарних установах.

 

Джонсон закликає поліцію до більш жорсткої боротьби з криміналом, розширивши для цього її повноваження. "Сьогодні я заявляю, що у всіх 43-х поліцейських відомствах в Англії і Уельсі ми ясно даємо зрозуміти: поліція може і має застосовувати силу, проводячи обшуки підозрілих осіб", - підкреслюється в тексті.

 

З цією метою ще 8000 співробітників поліції будуть наділені повноваженнями затримувати й обшукувати підозрюваних. "Потрібно суворіше ставитися до злочинів. Це означає, що потрібно бути строгим щодо злочинців", - пише Джонсон.

 

Нагадаємо, лідер Консервативної партії Великої Британії Борис Джонсон офіційно став прем'єр-міністром країни 24 липня.

 

8 серпня джерела в офісі прем'єра заявили, що Джонсон оголосить дострокові вибори в найближчі дні після Brexit, якщо парламент проголосує за вотум недовіри його уряду. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.