НОВИНИ

ЄС прокоментував п'яті за останні тижні ракетні випробування КНДР

Зазначається, що КНДР своїми ракетними випробуваннями підриває міжнародну роботу з встановлення міцного миру і безпеки на Корейському півострові.

Північна Корея своїми ракетними випробуваннями підриває міжнародну роботу з встановлення міцного миру і безпеки на Корейському півострові.Про це йдеться в заяві речниці зовнішньополітичної служби ЄС, оприлюдненій в суботу, 10 серпня.

 

"Запуском двох балістичних ракет малої дальності, який є вже п'ятим подібним випробуванням за останні тижні, КНДР продовжує підривати міжнародну роботу зі зміцнення довіри та встановлення міцного миру і безпеки на Корейському півострові, вільному від ядерної зброї", - йдеться у заяві.

 

Зазначається, що Євросоюз очікує, що КНДР буде утримуватися від будь-яких подальших провокацій і повністю виконуватиме свої міжнародні зобов'язання, визначені в численних резолюціях Ради безпеки ООН.

 

"Вкрай важливо, щоб КНДР зробила конкретні та такі, що заслуговують на довіру, кроки до повної та безповоротної відмови від своїх програм в області ядерної зброї, зброї масового знищення та балістичних ракет", - додала речниця.

 

Крім того, ЄС твердо переконаний в тому, що дипломатичний процес повинен тривати й розвиватися.

 

"Ми очікуємо, що КНДР швидко відновить переговори на робочому рівні зі Сполученими Штатами, як це було погоджено на зустрічі в демілітаризованій зоні 30 червня, і створить сприятливі умови для конструктивних і стійких переговорів", - стверджується у заяві.

 

Повідомляється, що КНДР в суботу вранці запустила ще дві ракети в Японське море — це вже п'яті ракетні випробування Пхеньяна від 25 липня.

 

Нагадаємо, що 10 серпня Трамп заявив, що лідер КНДР Кім Чен Ин вибачився за випробування ракет малої дальності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.