НОВИНИ

Українські морпіхи взяли участь у військових навчаннях у Грузії - Міноборони

Навчання проходилии з 27 липня до 9 серпня.

Українські морські піхотинці взяли участь у військових навчаннях Agile Spirit 2019 (Спритний дух 2019), які з 27 липня до 9 серпня проходили в Грузії. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

 

"Понад 3 тисячі військовослужбовців з 14 країн-членів і партнерів Північноатлантичного альянсу одразу на трьох військових базах відточували спільні дії у складі об’єднаних міжнародних підрозділів", - зазначається в повідомленні.

 

 

Своєю чергою, навчання Agile Spirit проходять уже 9 раз. Цього року вони відбувалися одночасно на трьох локаціях: в Сенакі, у Вазіані та на полігоні "Орфоло".

 

Зазначається, що в навчаннях взяли участь понад 3 тисячі військових з 14 країн-членів НАТО і країн-партнерів Альянсу: Грузії, США, Британії, Латвії, Литви, Польщі, Норвегії, Бельгії, Болгарії, Греції, Чорногорії, Румунії, Туреччини та України.

 

Нагадаємо, що 10 серпня український зведений підрозділ Збройних Сил України прибув на базу Багатонаціонального міжвидового центру з підтримки боєготовності (Joint Multinational Readiness Center — JMRC) у Німеччині для участі в багатонаціональних навчаннях "Combined Resolve-12". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.