НОВИНИ

Стефанчук заявив, що вже готовий план законопроектів для розгляду в парламенті

Також підготовлено великий блок законопроєктів, який стосується реформи регламентних процедур в парламенті.

Представник президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук заявив, що вже готовий план законопроектів для розгляду в парламенті. Про це він сказав під час брифінгу.

 

“Впродовж всього періоду і Офіс Президента, і всі народні депутати, які працювали по наших напрямках, ми напрацювали план законопроектних робіт. Безперечно, туди увійшли в першу чергу ті законопроекти, які Президент України обіцяв, які, на жаль, попереднім скликанням Верховної Ради були всі проігноровані. Крім цього, ми бачимо цілу низку законопроектів, які перейдуть нам від Верховної Ради попереднього скликання, ми зараз визначили своє відношення до них. Далі ми визначили великий блок законопроектів, які будуть стосуватися змін до Конституції України, ми будемо пропонувати, щоб ці процеси почалися", - сказав Стефанчук.

 

До того ж за його словами, підготовлено великий блок законопроектів, який стосується реформи регламентних процедур в парламенті.

 

"Ми зробимо все, щоб більше в парламенті не було депутатського спаму, затягування, щоб був максимально швидкий перехід на електронні носії. Ми прискоримо максимально ідентифікацію депутатів і відповідальність депутата за кнопкодавство, за прогули, і внесення змін до Конституції, що це буде безумовна підстава для припинення його депутатських повноважень", - зауважив Стефанчук.

 

Крім того, підготовлено блоки по всіх основних напрямках: економіці, антикорупції, інфраструктурі, безпеці і обороні, міжнародних відносин.

 

"Я думаю, що в перший день ви побачите ефективність Верховної Ради", - додав він.

 

Також Стефанчук заявив, що "закон про імпічмент Президента - це буде один із перших законів, який, я сподіваюся, буде проголосований у Раді".

 

Нагадаємо, що стала відома остаточна дата першого засідання новообраної Ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.